-> Skočit rovnou na obsah

Profil společnosti

Nezaobírejte se s úklidem a využijte volný čas podle svého!

Profesionální úklidové služby Plzeň – uklidíme za Vás!

Nemáte čas ani náladu na uklízení domu nebo bytu a hledáte spolehlivou paní na úklid, která to udělá za Vás? Potřebujete někoho na úklid kanceláří či jiných firemních prostorů? Požadujete vysokou kvalitu za nejlepší cenu? Náš personál patří ke špicce ve svém oboru!

Společnosti FIDO nabízí v oblasti úklidu širokou škálu vysoce kvalitních služeb za ty nejvýhodnější ceny!

Naší největší prioritou je kvalita, pečlivost a Vaše maximální spokojenost. Proto je Vám k dispozici proškolený a spolehlivý personál, který ke své práci používá jen ty nejmodernější a nejlepší čistící prostředky. Díky těmto faktům se můžeme zařadit k profesionální špicce v oblasti úklidu a péče o domácnost.

Služby hospodyně – o Vaši domácnost bude postáráno s maximální pečlivostí

Hospodyně pro Plzeň a okolí je vysoce proškolená, pečlivá, důveryhodná a spolehlivá paní na úklid, kterou pro Vás vybereme s maximálním ohledem na Vaše potřeby. Postará se o kompletní chod Vaší domácnosti, tak abyste měli co nejvíce času na sebe a svou rodinu. Kromě odborného úklidu se postará i o nákupy, venčení domácích mazlíčků a další jiné potřebné úkony dle Vašeho přání.

Co všechno pro Vás můžeme udělat?

Nabízíme Vám:

  • Komplexní balíčky úklidových služeb
  • Jednotlivé služby dle výběru
  • Spolehlivý a proškolený personál
  • Vysokou kvalitu na nejlepší ceny!


FIDO-úklid firem a domácností Plzeň

Úklidové služby Plzeň od společnosti Fido zařídí úklid domácností, kanceláří, hotelů a jiných prostor, nabízíme také služby hospodyně, čištění koberců, mytí oken a další služby dle naší nabídky. To vše velmi kvalitně a za bezkonkurenční cenu.