-> Skočit rovnou na obsah

Mytí oken

ilustrační obrázek

Mytí oken a výloh patří mezi nejméně oblíbené činnosti v oblasti úklidu. Jedná se totiž o časově náročnější a složitější činnost. Kromě mytí oken zevnitř, je důležité umýt také venkovní skla, parapety a rámy, na kterých se usazuje prach a další nečistoty. Ovšem ne každý má odvahu a čas pouštět se do mytí a čištění oken, které se často nachází ve větší výšce. Proto svěřte mytí oken a výloh odborníkům!

Úklidové služby Plzeň používají k mytí výloh a oken prvotřídní přípravky Odborně proškolený personál úklidové služby FIDO používá ke své práci prvotřídní a certifikované čistící přípravky i techniku a právě díky tomu Vám můžeme garantovat kvalitně ošetřené a čisté skla, rámy i parapety. Kromě běžného mytí oken zvládáme i vyčistit i silně zanesené okna a jejich okolí, například po malování, rekonstrukci a podobně.

Mytí oken a výloh zahrnuje:

  • Čištění rámů a parapetů – suchá i mokrá metoda
  • Mytí skel speciálními přípravky
  • Čištění silně zanesených povrchů – například barva, tmel
  • Leštění Vysoušení oken a výloh

Mytí oken a výloh si můžete objednat jako samostatnou jednorázovou službu či v rámci některého z námi nabízených balíčku – například úklid domácností.

Podívejte se také do ceníku Zpět na výpis služeb


FIDO-úklid firem a domácností Plzeň

Úklidové služby Plzeň od společnosti Fido zařídí úklid domácností, kanceláří, hotelů a jiných prostor, nabízíme také služby hospodyně, čištění koberců, mytí oken a další služby dle naší nabídky. To vše velmi kvalitně a za bezkonkurenční cenu.