-> Skočit rovnou na obsah

Čištění koberců

ilustrační obrázek

Pravidelné vysávání koberců je naprostou samozřejmostí, ať už se jedná o domácnost, firmu či kancelář. Avšak pouhé vysávání nestačí. Nejen z hygienických důvodů je důležité provádět i důkladné a odborné čištění koberců, které však pouhý laik nezvládne.

Svěřte tedy čištění koberců do rukou odborníků a zbavte se veškerých nečistot a bakterií, které se v něm doposud usadily.

Pro čištění koberců využíváme nejlepší techniku a nejšetrnější čistící prostředky. V dnešní době je na výběr ze spousty materiálů a typů koberců, proto ke každému kusu přistupujeme zcela individuálně, tak abychom dosáhli co nejlepšího výsledku.

Vybereme nejvhodnější a zároveň i nejšetrnější způsob čištění koberců, čímž Vám můžeme garantovat 100% kvalitu. Váš koberec bude vypadat jako nový! Čištění koberců provádí odborně vyškolený tým, který přesně ví, jaký druh čištění Váš koberec potřebuje.

Volíme mezi těmi nejúčinnějšími a nejspolehlivějšími technikami (čištění mokré, suché…) a ke své práci používáme ekologicky nezávadné a šetrné čistící přípravky. Čištění koberců si můžete vybrat jako individuální službu či v rámci některého z balíčků, například pravidelný úklid.

Podívejte se také do ceníku Zpět na výpis služeb


FIDO-úklid firem a domácností Plzeň

Úklidové služby Plzeň od společnosti Fido zařídí úklid domácností, kanceláří, hotelů a jiných prostor, nabízíme také služby hospodyně, čištění koberců, mytí oken a další služby dle naší nabídky. To vše velmi kvalitně a za bezkonkurenční cenu.